nick yazın
şifre yazın

Babasını Acımasızca Öldürdü


Burdur’da bir süredir kendisinden haber alınamayan çobanın yanmış cesedi bulundu. Çeltikçi ilçesine bağlı Bağsaray Köyü’nde çobanlıkla uğraşan Hasan Hüseyin Süzen aniden ortadan kayboldu. Jandarma ve akrabalarının aramaları sonucu Süzen’in cesedi yakılmış halde Demirli mevkiindeki mesire alanında bulundu. Cinayeti işlemiş olabileceği düşünülen bir çok kişi gözaltına alındı ancak oğlu İsmail Süzen’in şüphe çeken davranışları, ekipleri İsmail Süzen üzerine yoğunlaştırdı.

Koyunlarını Satmış

Acımasızcaöldürülen çoban hakkında araştırma yapan ekipler, çobanın yakın zamanda eşinden ayrıldığını ve koyunlarını sattığını öğrendi. Cinayetin maddi sebepler nedeniyle işlenmiş olabileceğini düşünen ekipler, Oğlunu çapraz sorguya aldı. İşlediği suçu itiraf eden cani evlat ifadesinde babasını öldürdükten sonra cesedini yaktığını söyledi. Cinayeti işlerken kendisine yardım eden kayınbiraderi B.B’de gözaltına alındı.

Hem Öldürdü Hemde Aradı

Öte yandan babasını acımasızca öldüren vicdansız oğlunun, Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunduğu ve arama çalışmalarınada katıldığı öğrenildi. Talihsiz çobanın cenazesi gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?