nick yazın
şifre yazın

7 Kadınla Evli Koca Yakayı Ele Verdi


İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir evlilik komedisi yaşandı. 41 yaşındaki Ömer Sırtaş isimli şahıs 7 kadınla dini nikahla evlenip, çocuk sahibi oldu. Birbirinden haberi olmayan 7 kadın yıllarca Sırtaş’tan şüphelenmeden evlilik hayatı yaşadılar.

Hayvancılıkla Uğraşıyordu Şüphelenmedik

Birbirinden habersiz aynı adamla evlenen 7 kadın ifadelerinde Sırtaş’ın hayvancılık yaptığını, eve gelmediği zamanlarda işinden dolayı gelemediğini düşündüklerini, istedikleri zaman telefonda iletişim kurabildikleri için şüphelenmediklerini belirtti. Evlendiği kadınlardan çocuk sahibide olan sırtaş 7 ayrı ilçede ayrı ev kurup, 7 ayrı hayatı yıllarca sorunsuz yaşadı.

Eşinin Annesi Kredi Çektirtti

Herşey Sırtaş’ın işlerinin kötüye gittiğini belirterek eşi Sevgi D.’ye annesi adına kredi çektirmeye ikna etmesiyle açığa çıktı. Genç kadın eşine yardımcı olmak için annesiyle konuşup, kredi çektirtti. Ancak eşi Sırtaş krediyi taksitlerini ödemedi. Yaşlı kadın kredi taksitlerini ödemekte zorlanınca damadı bildiği Sırtaş’ı aradı. Ancak telefonu damadının 2. eşi olan Selin E. açtı. Telefonu açan kadından damadını isteyen kayınvalide duydukları karşısında adeta şok oldu. Genç kadın aradığı kişinin eşi olduğunu söyledi. Bu sırada telefona gelen Sırtaş, yanlış numarayı aramışlar diyerek telefonu kapattırdı.

İftira Atıyorlar Deyip DNA Testi Yaptırdı

Eşine gelen telefon sonrası eşinin çelişkili beyanlara inanmayan Selin E. , eşinin telefonundaki numarayı alıp daha sonra tekrar aradı. Sevgi D’nin annesinden gerçekleri öğrenen genç kadın eşiyle tartıştı. Sevgi D. ile olan evliliğini inkar eden Sırtaş, kendisine iftira atıldığını söyleyip bir de mahkemeye vererek kendin çocuğu için DNA testi yaptırdı. Test sonucu yalanı bir kez daha ortaya çıkan genç adamın nüfusuna kayıtlı diğer çocukları ve evlilikleride gün yüzüne çıktı. Birbirinden habersiz yıllarca hayat sürdüren kadınlarsa çocuklarıyla ortada kaldı. Yaptıklarının açığa çıkmasıyla öfkelenen Sırtaş Sevgi D. ‘yi öldürmeye kalktı. Bununlada yetinmeyip, Selin E. ‘ye de ölüm tehditleri savurduğu smsler atarak genç kadını rahatsız etti. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan iki kadın soluğu savcılıkta aldı. Eşlerinin şikayeti sonucu Ömer Sırtaş hakkında soruşturma başlatıldı.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet