nick yazın
şifre yazın

Ali Koç ‘Şampiyonluğa Yürüyoruz’ dedi


Bu sezon ligte başarılı bir grafik sergileyen sarı-lacivertli ekipte morallar hayli yüksek. Süper Lig’te 11. haftada Kasımpaşa ile oynadıkları maçta galibiyet sevinci yaşayan Fenerbahçe, puanını 11 yaparak 2. sırayı kaptı. Ersun Yanal yönetiminde çalışmalarına aralıksız devam eden futbolcularda morallarin yüksek olduğu gözlemlenirken, yönetimin başarılı gidişattan oldukça memnun olduğu anlaşıldı.

Geçtiğimiz sezon ligde adeta dibi gören sarı- lacivertli ekip, bu sezon taraftarların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Galatasaray ve Beşiktaş’ın yaşadığı puan kayıpları ve formsuz futbolcularınında kaymağını yiyen Fener, şampiyonluk için çok umutlu.

Sar-lacivertli camianın başkanı Ali Koç uzunca bir mektup yazarak hem taraftar hem futbolculara seslendi. Mektubunda taraftara şampiyonluk sözü veren Koç, Fenerbahçe’nin uzun zamandır haksız olarak eleştirildiğini vurguladı. Süper Lig’in 10. haftasında yaşanan hakem hatası nedeniyle camianın suçlandığı ve medyada iftira niteliğinde yayınların yapıldığını iddia ederek 6222 nolu kanun kapsamında savcıları göreve davet etti. Taraftarın medya tarafından yapılan suçlayıcı yayınları sonucu Fenerbahçe tarafının takımına dört elle sarıldığını ve ‘izleme,izlettirme’ kampanyası yaptığını hatırlatan Koç, taraftara teşekkür etti.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet