nick yazın
şifre yazın

Ankara sohbet


Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın sohbet odalarına hoş geldiniz. Bu makalemizde sizlere Ankara sohbet odalarımızı tanıtacağız. Web sitemiz her ne kadar yeni olsa da siz değerli kullanıcılarımızın desteği ile her geçen gün daha da iyi yerlere gelmekteyiz. O yüzden sizler için en iyisi ve en güzeliyle her zaman karşınızda olacak, sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğiz.

İşte bizde bizim her zaman yanımızda olduğunuzu bilerek sizler için en iyisi ve en güzelini yapabilmek adına her daim sizlerle beraber olmaktayız. Sohbet ve chat adı altında yayın yapan platformumuz bu dalda eski ve özlenilen yerine gelmek için büyük özveri ile tekrardan mücadele etmektedir. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan tanıtım makalemize başlayalim. Ne de olsa uzun zaman yine beraber olacağımız için daha bir çok şekilde muhabbet edebilme fırsatımız olacak.


Ankara’nın odaları

Türkiye’nin başkenti Ankara için açmış olduğumuz Ankara sohbet odaları içerisine hoş geldiniz. Sohbet platformumuz içerisinde yer alan bu odamızın genelini Ankara’lı kullanıcılar oluşturmaktadır. Ankara’lı bay ve bayanlar tanışmak yahut Ankara ilimiz hakkında bilgi almak isteyen herkes bu odalarımız içerisinde bulunabilirler.. Dilerseniz kısa olarak Ankara ilimizden ben biraz bahsederek makaleme devam edeyim.

Ankara, Türkiye’ nin başkenti, kurtuluş ve bağımsızlığının sembolüdür. Türkiye’ nin ikinci en kalabalık şehridir. İç Anadolu bölgesinde yer alan ilimizin en eski adı, Ankyra’dır. Arkeolojik kazılan sonucunda, Eski Taş Çağı’na ait kalıntılara rastlanmıştır. Şehrin ilk kuruluş tarihi tam anlamıyla bilinmese de yine yapılan kazılar sonucunda sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar ve Galatların izine rastlanmıştır. Ankara dendiğinde akıllara ilk olarak kedi, keçi ve tavşan gelse de  keklik, alabalık, sazan, kurt, tilki, bıldırcın gibi hayvanlarda şehirde mevcuttur. İklim şartlarından dolayı, bozkır ve ormanı bol olan bir bitki örtüsüne sahiptir. İğde, kavak ve söğüt ağaçlarına ilin her yerinde rastlama mümkündür. 

Meşhur Yemekleri; Ankara simidi, Ankara tava, Bazlama, Bazlama Kebabı, Beypazarı Güveci, Beypazarı Kurusu, Cızlama, Çubuk turşusu, Efelek sarması, Entekke böreği, Gözleme, İnceğiz çorbası, Kadınbudu köfte, Kuru köfte, Nevizme, Öllüğün körü, Papaç, Pazar Böreği, Şibit Tatlısı, Tamtak Tiridi, Yemlik cacığı, Zerdali Boranası olarak bilinmektedir. Bir çok tarihi yeri bulunan başkentimizin ilçeleri ise Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’dir.

Ankara sohbet
Ankara sohbet

Sohbet denince akla gelen ilk mekan olan SoyLenti.NET sizler için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmaya çalışmaktadır. Ankara sohbet odaları ile yepyeni dostluklar kurabilir, hatta ve hatta uzun zamandır arayıp bulamadığınız yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Sunucumuz içersinde genel sohbetler edebileceğiniz gibi sağ tarafta bulunan kişi listesinden kişi seçerek dilediğiniz kişi ya da kişilerde özel görüşmelerde yapabilirsiniz. Yapacağınız özel görüşmeler olsun, kanal genelinde edeceğiniz muhabbetler olsun tamamen ücretsizdir.

Ayrıca cep telefonları ya da tabletleriniz ile mobil sohbet üzerinden bağlanabileceğiniz sunucumuzda bulunmak ve keyifli saatler geçirmek için üye olmanıza da gerek yok. Sohbete bağlan butonunu tıklayarak kendinize bir nick belirleyin ve hemen aramıza katılın.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet