nick yazın
şifre yazın

Anneyi Bağlayıp Çocuklarına Tecavüz Etti


İngiltere’de kan donduran sapık dehşeti yaşandı. Joseph McCann isimli sapık, 11 kişiye tecavüz ve işkence ederek adeta cehennemi yaşattı.

Geçtiğimiz gün yargılaması yapılan sapığın kurbanların anlattıkları jüri üyeleri ve salondakilerin kanını dondurdu.

Tek tek söz alan kurbanlardan 25 yaşındaki genç kadın 12 saat boyunca tecavüz ve işkencelere maruz kaldığını,sapığın zorla tecavüz esnasında ‘babacık’ dedirttiğini belirtti. Yaşadığı iğrenç olaydan yerdeki votka şişesini alıp, sapığın kafasında kırarak kurtulduğunu söyleyen genç kadın göz yaşlarını tutamadı.

Diğer kurbanlardan ikiz kız kardeş ise, sapığın kendilerine saldırıp, birini kaçırdığını ve kaçırılan genç kızın ‘bakireyim’ demesi üzerine tecavüzün gerçekleşmediğini ancak sapığın cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Annelerini Bağladı

Yaşanılan iğrençliğin en acı olanı ise barda tanıştığı bir kadını evine bırakma bahanesiyle eve girip, genç kadını elektrik kablosuyla yatağa bağladı. Odalarında uyuyan 17 yaşındaki kız ve 11 yaşındaki erkek iki çocuğu kaldırıp, annelerinin gözü önünde tecavüz eden sapık, genç kızın kaçıp komşuya sığınmasıyla korkarak evden kaçtı.

Zorla Genç Kadına İdrarını İçirdi

Bir diğer kurban ise boğazına bıçak dayayan sapığın, bir bardağa doldurduğu idrarını zorla kendisine içirdiğini, öldürmeme sözü vermesi karşılığında beraber olmayı kabul ettiğini ancak buna rağmen defalarca tecavüze uğradığını belirtti.

Kurbanların şikayeti doğrultusunda evinde yakalanan McCann halen tutuklu yargılanmakta.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet