nick yazın
şifre yazın

Antalya’da Travesti Cinayeti


Antalya’da rüyasında tecavüze uğradığını gördüğünü söyleyen şahıs, vahşice cinayet işledi. Muratpaşa İlçesi’nde yalnız yaşayan 39 yaşındaki ‘Naz’ kod adlı Gökçe Saygı, evine misafir gelen 20 yaşındaki Şahin Yalçın tarafından defalarca bıçaklanarak öldürüldü. Komşuların ‘dur, yapma! Senin Allah’ın yok mu?’ diye bağıran birini duydukları, sesler kesilince polisi aradıkları ortaya çıktı.

Rüyamda Bana Tecavüz Ettiğini Gördüm

Cinayet şüphesiyle tutuklu olarak yargılanan ve ilk duruşmada ‘susma hakkı’nı kullanan Yalçın, ikinci duruşmaya elinde 2 sayfalık savunmasıyla geldi. Mahkeme başkanına, salondakiler çıkarılmazsa savunma yapmayacağını söyleyen zanlı, salon boşaltılınca yaşananları anlattı. Olayın olduğu gün ailesiyle tartıştığını ve kalacak yeri olmadığı için arkadaşı Ş.K ile, Saygı ‘nın evine gittiğini belirtti. Evde otururken kola almak için buzdolabına gittiğini, bu sırada arkasından gelen Saygı’nın 3’lü cinsel ilişki teklif ettiğini söyledi. Saygı’nın teklifine çok öfkelendiğini söyleyen Yalçın, rüyasında Saygı tarafından tecavüze uğradığını gördüğünü, korkuyla mutfaktan bıçak alıp, yastığının altına koyduğunu ifade etti. Bi ara koltukta uyuduğunu, uyandığında Saygı ve Ş.K’nın yatak odasında uzanarak film izlediklerini gördüğünü anlattı. Saygı’nın yanına uzanıp, film izlemek istediğini ancak Saygı’nın yine ilişki teklif etmesi üzerine öfkeye kapılıp, bıçakla saldırdığını söyledi.

Çok Sayıda Bıçak Darbesi Var

Mahkeme hakiminin, Saygı’nın sırt bölgesinde derin ve çok sayıda bıçak darbesi olduğunu söylerek, ‘Neden bu kadar çok darbe vurdun’ sorusuna, ‘Kontrolümü kaybettim’ şeklinde cevap verdi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet