nick yazın
şifre yazın

Bacaklarını Kurtlar Sardı


Bartın’da yaşayan fil hastasının içleracısı hali yürekleri burktu. 65 yaşındaki Sabri Reisoğlu uzun zamandır mücadele ettiği fil hastalığı nedeniyle köyedeki evine mahkum oldu. Evinden dışarı çıkamayan yaşlı adamın hastalığı yüzünden evine misafir gelemiyor.

Uzun yıllardır mücadele ettiği fil hastalığından muzdarip olan yaşlı adamın acıları dinmek bilmiyor. Sık sık yaralarında akıntı oluşan ve bu yaraları çoğu zaman kurtlanan yaşlı adamın tedavisi maddi imkansızlıklar yüzünden yapılamıyor. Geçtiğimiz günlerde gittiği hastaneden tedavi için 40.000 tl istendiğini belirten yaşlı adam, bunu ödeyecek gücü olmadığı için evine döndüğünü belirtti.

Kokudan Evde Durmak İmkansız

Yaraları nedeniyle dayanılmaz acılar çeken Reisoğlu, bacaklarından gelen akıntı nedeniyle evde kokudan durulamadığını, sık sık evde parfüm kullanıldığını ve yaz kış evde camların açık olmasından dolayı soba yaktıklarını belirtti.

Evde Kurtlarla Yaşıyoruz

Evde hasta eşinin bakımıyla ilgilenen Nazife Reisoğlu, eşinin bacaklarının sık sık kurtlandığını, bu kurtları bacaklarına su dökerek temizlediğini belirtti. Bazen dökülen kurtların eve yayıldığını belirten Nazife Reisoğlu, yetkililerden eşinin tedavisi için yardım talebinde bulundu.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?