nick yazın
şifre yazın

Beren Saat ve Kenan Doğulu Krizi Atlattı


Aşk-ı Memnu dizisiyle bir döneme damga vuran Beren Saat ve başarılı popçu eşi Kenan Doğulu nihayet evliliklerindeki krizi atlattı.

Yıllarevvel doludizgin bir aşk yaşayan ve bu aşklarını nikah masasına taşıyan çift, magazin basınının örnek çiftlerindendi. Hayranları tarafından birbirine çok yakıştırılan mutlu çifte nazar değdi ve ihanet iddiaları gündeme geldi. Beren Saat’in instagram hesabında yaptığı paylaşımlarda bu ihanet iddialarını doğrular nitelikteydi.

Evleri Ayırdılar

Magazin basınında ha boşandı, ha boşanacaklar derken çift hep sessizliğini korudu. Uzun süredir evlerinin ayrı olduğu bilinen çiftin, en son yakın arkadaşlarının düğününe birlikte çelenk göndermesi ”barıştılar mı?” sorusunu akla getirmişti.

Ayrılığa Dayamadılar

Beren Saat’in, Dj Maga ile ilişkisi olduğu iddiları gündeme bomba gibi düşmesine rağmen, ikiliden hiçbir açıklama gelmedi. Evliliklerinde yaşadıkları tüm krizleri geride bırakan çift, bu sabah el ele yürürken yakalandı. Önce evlerine yakın bir kafede kahvaltı eden çift, daha sonra alışveriş yapıp, evlerine döndü.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum 1 yorum
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • iki terör destekçisi çok sevdikleri partilileri araya girip barıştırmıştır. Hevaller arasında küslük olmasın diyerek

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet