nick yazın
şifre yazın

Burak Sergen’den Eski Eşine Soyadı Yasağı


Ünlü oyuncu Burak Sergen uzun süre önce boşandığı eski eşine ‘soyadı’ davası açtı. Geçtiğimiz yıllarda eski eşler, yeni sevgililerini birbirlerine tanıştırmış ve dörtlü aynı masada magazin basınına poz vermişti. Kendilerine gelen yoğun eleştirilere kulak asmadıklarını belirten eski eşler, çok iyi dost olduklarını ve yeni sevgilileri nedeniyle herhamgi bir sorun yaşamadıklarını belirtmişlerdi.

Dostluk Bitti

Oyuncu Burak Sergen iddialara göre yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle nafakada iyileştirme yapılmasını eski eşinden talep etti. Ancak eski eş Işıl Sergen bunu kabul etmedi. İkili arasında yaşanan tartışmalar sonrası Burak Sergen, boşandıktan sonra kendi soyadını kullanmaya devam eden Işıl Sergen hakkında ‘soyadımı kullanmasın’ diyerek dava açtı.

Hakaret Mesajları Attı

Yaşanan tartışmalarda öfkesine hakim olamayan Işıl Sergen hem eski eşine hemde eski eşinin şimdiki nişanlısı avukat Nihan Ünsal’a mesaj yoluyla hakaretlerde bulundu. Burak Sergen’in avukatı müvekkili adına yaptığı açıklamada, ‘ Burak Sergen ile Işıl Sergen arasında çocuklarına takdir edilen nafakanın indirilmesi konusunda anlaşmazlık çıkmıştır. Işıl Sergen ayrıca Burak Sergen ile nişanlısı Nihan Ünsal’a hakaret içerikli mesajlar göndermiş ve aralarında husumet doğmuştur. ‘Sergen’ soyadının kullanılması hususundaki iznin kaldırılmasını ve nüfus kayıtlarında değişiklik yapılmasını istiyoruz ‘ dedi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet