nick yazın
şifre yazın

Demet Akalın’ın 8. Yıl Coşkusu


Demet Akalın 8. yıl kutlamasında adeta coştu. Eski eşi, şimdiki sevgilisi ve kızının babası Okan Kurt’la 8 yıl önce tanışmalarının yıl dönümünü sanatçı dostlarıyla kutlayan Akalın, adeta düşman çatlattı.

Yıllar evvel tanışmalarından kısa süre sonra evlenen ve mutluluklarını her fırsatta dile getiren çift, kızları Hira’nın doğumuyla anne-baba olma sevincini yaşadı. Ancak geçtiğimiz yıl haciz haberleriyle gündeme gelmeleri bu mutlu evliliğin sonu oldu. Akalın evine gelen haciz nedeniyle televizyon ekranlarında ağlayarak demeçler vermiş ve Okan Kurt’tan ani kararla boşanmıştı.

Evlenmeyi Düşünmüyorum

Geçtiğimiz yıl yaşadığı haciz şoku sonrası boşanan mutlu çiftten Demet Akalın kendisine sorulan evlilik sorularına, Okan Kurt’tan yeniden bir çocuk istediğini ancak evlenmeyi asla düşünmediğini belirtti.Kızı Hira’ya kardeş istediğini belirten Akalın , zor günlerin geride kaldığını ve sevgili olarak mutlu olduklarını belirtti.

Geceye Ünlü Akını

Sanatçı dostlarıyla felekten bir gece geçiren Akalın ve Kurt Seda Sayan, Aleyna Tilki, Hakan Altun, Alişan gibi dostlarıyla bol bol göbek attı. Ahretliğim dediği ancak uzun süredir küs olduğu şarkıcı Deha ve eşinin partiye katılmaması dikkatlerden kaçmadı

Polemikler Bitmiyor

Evliliğinde yaşadığı krizi atlatan ünlü şarkıcı sanat dünyasında yaşadığı polemiklerle sık sık gündemde.Geçtiğimiz gün katıldığı sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin düğününde ”Yemegimi getirin yoksa skandal çıkartırım” diye bağıran Akalın, küllenen saat polemiğinide yeniden alevlendirdi. Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi olarak saat alan Akalın, magazincilere yaptığı yeni açıklamada Berkay’ın saatin parasını firmadan istediğini belirtti. Yapılan açıklama sonrası şarkıcı Berkay cephesinden ”İftira Atıyor” cevabı gelen Akalın’ın ne diyeceği merak konusu…

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet