nick yazın
şifre yazın

Demet Şener Sıkıntılı Günler Geçiriyor


Eski Manken Demet Şener evliliğinde sıkıntılı günler geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda Eski eşi basketbolcu İbrahim Kutluay’dan sancılı şekilde boşanan Demet Şener, aradığı aşkı boşanmasından çok kısa süre sonra yine basketbolcu olan Cenk Küpeli’de bulmuştu. Çift aşklarının basına yansımısından kısa süre sonra evlilik kararı almış ve Şener yaptığı açıklamalarda o dönem sevgilisi olan Küpeli için, ” Çok aşığım” demişti.

İbrahim Kutluay Boşanmaya Servet Ödedi

Evliliği boyunca Demet Şener’i sosyetik güzel Edvina Sponza ile aldattığı iddia edilen Kutluay, boşanmak için adeta bir servet ödedi. Şener yaşadığı boşanma ve Kutluay’la arasında geçen sorunlar nedeniyle uzun süre magazin basınının gündeminde kaldı. Evliliğinde yaşadığı mutsuzluğu geride bırakmak isteyen Şener, boşanma sonrası Cenk Küpeli’yle nikah masasına oturmuş ve eski eşi Kutluay’dan olan çocuklarıda bu evliliğe onay vermişti.

Baba Avni Küpeli İsyan Etti

Şener ve Küpeli çiftinin mutlu günlerinde Küpeli ailesinden kimsenin olmaması ”istenmeyen gelin” iddialarının ortaya atılmasına neden olmuş, o dönem Şener magazin basınına bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak geçen sürede Küpeli ailesiyle hiç birarayan gelemeyen Şener, geçtiğimiz günlerde baba Avni Küpeli’nin instagram hesabından yaptığı paylaşımla adeta yıkıldı. Baba Küpeli açıklamasında, Demet Şener’in oğulları Cenk Küpeli’yi kendilerinden kopardığını ve sık sık yaptığı mutluluk paylaşımlarıyla hem eski eşi İbrahim Kutluay’a , hem de Küpeli ailesine nispet yaptığını iddia etti.

Bu Evlilik Nispet İçin Yapıldı

Baba Küpeli’nin açıklamarıyla zor durumda kalan Şener, basının sorularına sessiz kalmayı ve geçiştirmeyi tercih etsede ima edildiği üzere bu evlilik eski eşe nispet için mi yapıldı soruları akıllara geldi. Evlendiği günden beri magazin basınına hiç konuşmayan Cenk Küpeli yaptığı açıklamada hem ailesi hem de eşi Şener’e sözleriyle sahip çıkmış ve kendi isteğiyle çekirdek ailesini kurduğunu beyan etmişti. Yaşadıkları zor günler nedeniyle bir hayli gergin olan Cenk Küpeli geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışı kendilerine çocukların yanında soru soran muhabirlere sert tepki göstermiş ve çift hızla araçlarına binerek mekandan ayrılmıştı.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet