nick yazın
şifre yazın

Emre Belözoğlu’nun Küfür Klasiği


Sık sık küfür haberleriyle gündeme gelen Emre Belözoğlu, yine küfür haberleriyle gündeme gelerek ”Emre Belözoğlu’nun küfür klasiği” dedirtti. Türk futbolunun tartışmasız yetiştirdiği en başarılı futbolcuların başında gelen Emre, yaşına rağmen hırsı, futbol kalitesi ve sahadaki agresif tavırlarıyla hep gündemde kalmayı başarıyor. Fenerbahçe aşkıyla tanınan oyuncu hemen hemen oynadığı her maçta bir küfür yada rakip oyuncuya şiddet haberleriyle spor basınının gündemine taşınıyor.

Her Kesimden Tepki Alıyor

Öfke kontrolü sorunu yaşayan başarılı futbolcu, kendisine yakıştırılan ” aslında özünde iyi biri ” yakıştırmalarını verdiği röportajında adeta yıktı. DMAX kanalıyla gerçekleştirilen röportajda futbol hayatına dair açıklamalarda bulunan kaptan, saha dışındada sık sık küfür ettiğini belirterek, kendisine izleyenlere ”ben hep böyleyim” imajı verdi.

Hatalarımın Farkındayım

Röportajda samimi itiraflarda bulunan başarılı futbolcu, maç esnasında sakin kalamadığını, kendisininde hatalarının farkında olduğunu ancak maç esnasında yaşadığı stres ve kazanma hırsıyla hareketlerini normalize edemediğini açık açık itiraf etti.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum 1 yorum
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • Fetullah gülenin eteğine sığınıp yaptıklarını hala yapmaya devam ediyor. Karakter yoksunu bir kişilik. Geçmişinide biliyoruz emre belözoğlu o yüzden hiçbir zaman adam olarak anılmayacaksın.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet