nick yazın
şifre yazın

Eşi ve Çocuklarına Kıyıp İntihar Etti


Antalya’da maddi kriz yaşayan baba eşi ve çocuklarını öldürüp, intihar etti. Bilgisayar işleriyle uğraşan ve 9 aydır işsiz olan baba Selim Şimşek piyasaya olan borçlarını ödeyemeyince bunalıma girdi. Yakın çevresinin aktardığına göre, alacaklılarının sürekli sıkıştırmasından bunalan genç adam, eşi ve çocuklarının yaşadığı sıkıntılarıda kaldıramadı. 5 ve 9 yaşındaki iki çocuğu bulunan Şimşek, yaşadığı buhranı atlatamadı ve intihar etmek için plan yaptı. Kendisinden sonra eşi ve çocuklarının alacaklılar tarafından rahatsız edileceğini düşünen baba, eşi ve çocuklarınıda öldürmeye karar verdi.

2 Sayfalık İntihar Mektubu Bıraktı

Önce çocuklarına uykusunda kıyan baba, daha sonra eşini öldürüp, intihar mektubu bırakarak kendi canına kıydı. Mektubunda, ‘Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz’ diyerek akrabalarına veda etti. Gece saat 02:00 sularında evden gelen sesler üzerine polise haber veren komşuları, ekiplerin gelmesiyle korkunç gerçekle yıkıldı. Anne ve çocuklarının cesetleri kendilerine kıyan katille birlikte cenaze arabasına koyularak, otopsi için Adli Tıp kurumuna kaldırıldı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Açıklama Yaptı

Öte yandan yaşanılan dram sonrası olay hakkında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bir açıklama yaptı. Böcek, ‘Baba uzun süredir ekonomik sıkıntılar yaşıyormuş. Borçlarını ödeyemeyince intihar etmeye karar vermiş. Belediyemize herhangi bir başvuruları olmamış. Bir maddi yardım talebide yok. Gece saat 02:00 sularında bu olay itfaiye ve polis ekiplerimize intikal etmiş. O saat itibariylede olaya müdahale edildi.’ dedi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet