nick yazın
şifre yazın

Eşinin Derisini Yüzüp Tuvalete Attı


İstanbul Başakşehir’de Afgan uyruklu bir kişi eşini canice katletti. Zivar Gol Ravan(28) kendisini aldattığını iddia ettiği dini nikahlı eşini önce öldürdü, sonrada canice derisini yüzdü.

Najiha Arabzaı isimli genç kadınla uzun süredir birlikte olan Ravan, ailelerinin bütün karşı çıkmalarına rağmen evlenmek için İstanbul’a taşındı. Birlikte yaşamaya başlayan çiftin arası Arabzaı’ya geldiğini iddia ettiği mesajlarla bozuldu. Eşinin telefonunda uygunsuz görüntüler ve mesajlar tespit eden zanlı, eşinin pişman olduğunu ve özür dilediğini ancak aradan geçen zaman içinde Ahmet isimli yasak aşkıyla görüşmeye devam ettiğini belirtti. Eşiyle yaşadığı tartışma esnasında eşinin eşyalarını toplayarak, Ahmet isimli şahsa gideceğini söylemesi üzerine cinnet getiren zanlı eşini boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

Boğarak Öldürdüm

Eşini öldürdükten sonra cesetten kurtulmayı planlayan Ravan, cep telefonunu satarak, parasıyla büyükçe bir valiz aldığını söyledi. Eşinin cesedini bu valize koyarak, taksiyle Şirinevler’e gitti. Burda günlük kiralık daire bulan zanlı, soğukkanlılıkla eylemine devam etti.

Parmaklarını Kesti

Eşini öldürmesinin ardından cesedin bulunduğu zaman kimliğinin parmak izinden tespit edileceğini düşünen zanlı, eşinin 10 parmağını kesip, yine tanınmaması için yüz derisinide soyup tuvalete attı. Daha sonra cesedi kanepenin altına saklamak için iple bağladığını belirten zanlı, cesedi kanepenin altına koyduktan sonra kaçmaya karar verdiğini belirtti.

Temizlikçi Cesedi Buldu

Ravan’ın evi terketmesinden sonra evi temizlemeye gelen kişi kanepenin altını kaldırdığında korkunç manzarayla karşılaştı. Polis ekiplerine haber verilmesiyle yapılan incelemede Ravan’ın güvenlik kamerasına takıldığı tespit edildi. Polisin sıkı takibiyle yakalanan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yargılanmasına devam edilen cani için ‘kasten öldürme’ suçundan müebbet hapis cezası istendi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet