nick yazın
şifre yazın

Güleda Acımasızca Öldürüldü


Türkiye daha gençliğinin baharında eski sevgilisinin kurbanı olan Güleda Cankel’e yandı. Isparta’da yaşayan Güleda eski sevgilisinin saplantılı aşkından bir türlü kurtulamadı. Peşini bırakmayan Zafer Pehlivan, sık sık genç kızı ölümle tehdit ediyordu. Cinayeti haftalar öncesinden planladığı sosyla medya hesabından yaptığı paylaşımlardan anlaşılan Pehlivan’ın, bir hafta önce ‘canınız istediği zaman ölmeyeceksiniz’ yazdığı görüldü.

Öldürmek İçin Isparta’ya Geldi

Isparta’da fotoğrafçılık bölümü okuyan Güleda, aralarında sorunlar olduğu sevgilisi Pehlivan’dan ayrılmak istedi. Ancak Pehlivan ayrılığı bir türlü kabullenemedi ve genç kızı sürekli öldürmekle tehdit etti. Cinayeti işlemek için yaşadığı Muğla’dan, Isparta’ya gelen cani, genç kızın kaldığı aparta gitti. Ancak talihsiz kızı evde bulamayınca kalacak yeri olmadığından Isparta Otogarı’na gitti. Burda 2 gün banklarda yatan katil, daha sonra yeniden Güleda’nın kaldığı aparta geldi.

Yaşamak İçin 17 Saat Çırpındı

Katil’in emniyetteki ifadesine göre, Güleda’nın erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Osman isimli şahıs olay yerine geldi. Burada Osman isimli şahsa gitmesini söyleyen Pehlivan, ‘5 yıllık ilişkimiz var.Nasıl bırakayım onu?Git burdan’ diyerek genci gönderdi. Daha sonra Güleda’nın telefonunu alan cani, genç kızın boğazını sıkarak, darp etti. Yalvaran genç kızı sakinleşmesi için dışarı çıkartan Pehlivan, Güleda’nın kaçmasıyla polise yakalandı. Hastaneye götürülen genç kız, katilinden şikayetçi olmaması üzerine, Pehlivan bırakıldı. Birlikte aparta giden çift, geceyi birlikte geçirdi.

Sinirlendim Öldürdüm

Genç kızın sabah uyandıklarında kendisine, ‘Sen nasıl erkeksin.Bana vurdun’ demesiyle sinirlendiğini belirten cani, talihsiz kızı kabloyla boğmaya çalıştığını, kalbinin atıp atmadığını kontrol ettiğini, yaşadığını anlayınca bıçağı kalbine sapladığını söyledi. Vahşice cinayete kurban giden genç kızın cenazesi toprağa verilirken, polisin ihmali nedeniyle ölmesi vicdanları sızlattı.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet