nick yazın
şifre yazın

İstanbul’da Kız Kaçırma Dehşeti


İstanbul Sancaktepe’de kız kaçırma dehşeti yaşandı. Gün geçmiyor ki ülkemizde akıllara durgunluk veren olaylar yaşanmasın. Dün güpegündüz yaşanan bir kız kaçırma haberi okuyanların adeta vicdanını sızlattı. İstanbul Sancaktepe’de yaşanan olayda Recep Ç. isimli şahıs yoldan geçen genç kızı zorla kullandığı minübüse bindirerek kaçırdı.

Genç Kızın Yakını Minübüsün Peşinden Gitti

Şans eseri kaçırılan genç kızın bir yakını o sırada yoldan geçen halk otobüsünü durdurarak, kaçırılan genç kızın içinde bulunduğu minübüsü kovaladı. Uzun süre seyir halinde yaşanan kovalamaca esnasında duyarsız bazı vatandaşların sürücü ve yakını kaçırılan kişiye evlerine geç kaldıkları için tepki gösterdikleri bildirildi. Yolcuların tepkisine rağmen minübüsü takibe devam eden kahraman otobüs şoförü kovalamaca sonunda minübüsün önünü keserek durdurdu.

Vatandaşlar Minübüsü Yumrukladı

Yaşanan kovalamaca sonunda minübüsün durdurulmasıyla kaçırılan genç kızı kurtarmak isteyen yakını ve vatandaşlar otobüsten inerek minübüsün kapısını açmaya çalıştı.Genç kızı kaçıran şahsın kapıları açmaması üzerine tekme ve yumruklarla minübüse saldıran vatandaşlar, şoförün aracı üzerlerine sürüp, kaçması nedeniyle başarılı olamadı.

Polis Ekipleri Şahsı Yakaladı

Yapılan ihbarlar sonucu titizlikle çalışan emniyet güçleri kısa sürede şahsın ve genç kızın içinde bulunduğu aracı yakaladı. Kurtarılan genç kızın ailesine haber verilirken, şahıs ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Güpegündüz yaşanan kız kaçırma olayında toplu taşıma sürücülerinin duyarlı ve soğukkanlı olmasının önemi bir kez daha açığa çıktı…

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet