nick yazın
şifre yazın

Kenan İmirzalıoğlu’nun Zor Anları


ATV ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’de ilginç anlar yaşandı. Sunuculuğunu başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı programda her hafta renkli konuklarla keyifli anlar yaşanıyor. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Seçil Ezgin, kendisine sorulan 7500 Tl değerindeki ‘Ezel’ sorusunu bilemedi. Stüdyoda komik anların yaşandığı soruda, yarışmacıya yardımcı olmak için İmirzalıoğlu bir hayli ter döktü. Ancak yarışmacı ‘Alemdar’ olarak son kararını verince elenmekten kurtulamadı.

Ezel’le Fırtınalar Estirmişti

Bir dönem raiting listelerini altüst eden Ezel dizisi, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz gibi başarılı isimlerle efsaneleşmişti. Yarışmada ‘Ezel’ karakterinin soyadının sorulduğu soruda ‘Bayraktar’ olması gereken doğru cevap yerine, ‘Alemdar’ diyen Ezgin bir hayli üzüldü. Yarışmadan 1000 TL’lik ödülle ayrılan Sezgin, İmirzalıoğlunuda bir hayli zora soktu.

Daha Öncede Miroğlu’nu Bilemediler

Daha öncede yarışmada bir dönem izleyicileri ekrana kilitleyen ‘Deli Yürek’ dizisinin ana karakteri ‘Yusuf Miroğlu’nun başkarakter olduğu dizi sorulmuş, yarışmacı bilememişti.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet