nick yazın
şifre yazın

Kocası Gizli Kamera Dehşeti Yaşattı


Bolu’da evli bir kadına kocası gizli kamera dehşeti yaşattı. Okuyanların midesini bulandıran olay henüz 7 aylık evli olan G.İ. ‘nin başına geldi.İstanbul’da sözleşmeli askerlik yapan A.K.İ iddiaya göre bir gün eve bir saatle geldi ve saati evin banyosuna kurdu. A.K.İ, eşine saatin çok özel yapım olduğunu ve dokunmaması gerektiğini söyledi.Eşinden başlarda şüphelenmeyen genç kadın, saatin evlerine kendi akrabaları geldiğinde çalışır konuma gelmesine anlam veremedi.

Annesinin ve Akrabalarının Görüntülerini Buldu

Eşinin saatin fişini yalnızca kendi ailesinden birileri geldiğinde fişe taktığını gören genç kadın, durumu eşine sorduğunda saatin yalnızca banyodaki pirizde şarj olabildiği cevabını alınca şüphelenip saati inceledi. Gizli kamera olduğunu anlayan kadın, eşinin cep telefonunu gizlice incelediğinde annesi ve akrabalarının banyoda çekilmiş görüntülerini görünce şok geçirdi. Eşinin telefonundaki görüntüleri kendi telefonuna da aktaran genç kadın soluğu savcılıkta aldı.

Eşinin 2 Kadınla Kendisini Aldattığını da Öğrendi

Genç kadının yaşadığı dram bununlada kalmadı. Henüz 7 ay önce evlendiği eşinin 2 kadınlada yasak aşk yaşadığınıda öğrenen genç kadın adeta yıkıldı. Yaşadıklarını hem eşinin ailesi hem de kendi ailesine anlatan genç kadın savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum 1 yorum
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet