nick yazın
şifre yazın

Konya’da Hamile Kadın İşkenceyle Öldü


Kan donduran olay Konya’nın Merkez Meram İlçesi’nde gerçekleşti. 19 yaşındaki Halidiye El Hamit dini nikahlı olarak yaşadığı, Mahmud El Hüseyin tarafından önce acımasızca dövüldü, sonra kafasına tahta sopayla vurularak öldürüldü. İddialara göre Hüseyin 2. eşi olan Hamit’le sık sık tartışıp, şiddet uyguluyordu. Dün yaşanan tartışma sırasında genç kadını çocuklarının yanında hortumla saatlerce dövdü. Genç kadına acımasızca işkence yapan cani koca bununlada yetinmeyip, kafasına tahta sopayla vurdu

Saatlerce Yerde Yattı

Yaşadığı şiddet sonrası kanlar içinde yerde kalan genç kadına kimse yardım etmedi. Saatler sonra eşinin hareket etmediğini farkeden Hüsetin polise habee verdi. Eve gelen 112 sağlık ekipleri, zavallı kadının öldüğünü söyledi.

2 Aylık Hamile

Cenazesi Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılan genç kadının yapılan otopsisinde ağır şiddete bağlı ekimoz ve yaraların oluştuğu, kafatasında meydana gelen çatlak nedeniyle beyin kanamasından öldüğü saptandı. Ayrıca zavallı kadının 2 aylık hamile olduğu belirtildi.

Beni Aldattı

Polis tarafından gözaltına alınan cani koca, her kadın cinayeti işleyen katiller gibi eşinin kendisini aldattığı için tartıştıklarını ve cinnet getirip öldürdüğünü söyledi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet