nick yazın
şifre yazın

Şeyma Subaşı’nın Miami Keyfi


Her yaptığıyla olay olmayı başaran Şeyma Subaşı instagram hesabından yaptığı Miami paylaşımlarıyla yine magazin basınını ve sosyal medyayı salladı.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’dan olan minik kızı Melisa ve arkadaşıyla yağmurlu havada üstü açık arabayla sürat yaparken video paylaşan Subaşı, sosyal medyada lince uğradı. Melisa’nın bir hayli korktuğu ve annesine ‘korkuyorum’ anne dediği hallerine kahkahalarla kayıtsız kalan Subaşı, izleyenlere pes dedirtti. Yaptığı paylaşım sonrası tepkilerden çekinen ünlü fenomen çektiği bir videoyla açıklamada bulundu. Kızı Melisa’nın korkmadığını, çok eğlendiğini belirten Subaşı, tepkileri anlamadığını belirtip, paylaşımlarına devam etti.

Acun’dan Para İsterken Mesajı Yayına Yansımıştı

Tv8’de yayınlanan magazin programına konuk olan Acun telefonundan video paylaşırken Şeyma’nın mesajı ekranlara yansımış ve Subaşı uzun süre eleştirilmişti. Ünlü mesajın ardından Miami tatiline start veren Şeyma’nın kaldığı otelde oda ücretinin günlük 4 bin tl olduğu belirtildi. Kaldığı otel odasında mayosuyla bir video çekip paylaşan Şeyma Subaşı kendisine gelen eleştirileri umursamadığını bir kez daha ortaya koydu.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet