nick yazın
şifre yazın

Sıla Aşkını Haykırdı


Ahmet Kural’la şiddet yüzünden davalık olduğu süreçte adı yasak aşk dedikodularına karışan şarkıcı Sıla, Instagram’dan aşkını haykırdı.

Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia ettiği ve magazin basınında şiddet görüp görmediği tartışılırken Sıla, özel aracında sarmaş dolaş bir şekilde yakalandığı ünlü şef Hazer Amani’yle büyük aşk yaşıyor. Ünlü Şef o dönem ‘proje için görüştüklerini’ söyleyerek, aşkı yalanlamış ve evli olduğunu belirtmişti. Ancak olaydan kısa süre sonra eşinden boşanmıştı. Ne kadar aşk dedikodularını çift yalanlasada, daha fazla kaçamayarak aşklarını ilan etmişti.

Ahmet’e Nispet Yapıyor

Ahmet Kural’la evliliğin eşinden dönen Sıla’nın hemen yeni bir aşka yelken açması ve sosyal medyada fotoğraflar paylaşması ‘Ahmet’e nispet yapıyor’ algısına neden oldu. Sık sık ikili fotoğraflarını paylaşıp, mutluluklarını sergileyince ‘evlenecekler’ dedikodusu magazin basınının gündemine oturdu

Seni Seviyorum

Sık sık aşka gelen çiftten Sıla, bugün doğum günü olan şefin resmini hesabından paylaşarak, ‘seni seviyorum’ diyerek aşkını bir kez daha ilan etti. Ünlü şarkıcı romantik mesajında, ‘Seni seviyorum nereden baksan söylenebilen bir cümledir. Nice senelere canım sevgilim. Bugün o gün. 16.11.2019 Fotoğrafı da iyi çekmişim haa…’ ifadelerine yer verdi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet