nick yazın
şifre yazın

Vicdansız Koca Eşi ve Çocuğunu Yaktı


Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesi’nde vicdanları sızlatan bir koca dehşeti yaşandı. Korkunç olay Doğubeyazıt’a bağlı Büyük Ağrı Mahallesi’nde öeydana geldi. Uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğu iddia edilen cani koca Ramazan İ. , eşini önce dövdü, sonrada yüzünü naylon poşet eriterek yaktı. 14 yaşındayken evlendirildiği eşinden her gün şiddet gördüğünü belirten genç kadın, ailesinin yoksul olduğu için gidemediğini ve çocukları için katlandığını söyledi. Çaresiz kadın yaşadıklarına artık katlanamadığını, devletin kendilerine sahip çıkmasını beklediğini belirtti.

Yüzü ve Ayağını Yaktı

Eşini sürekli döven cani koca, bununlada kalmayıp erittiği poşetle genç kadına işkence etti. Eriyen naylonu genç kadının yüzüne ve ayağına akıtan cani, genç kadının bağırışlarıyla odaya giren 2 yaşındaki kızınında alnını yaktı. Evden gelen çığlıkları duyan komşuları polise haber verip, genç kadını kocasının elinden kurtardı.

Gözaltına Alındı

Olay sonrası genç kadın ve çocuğu hastaneye kaldırılıp, tedavisi yapıldı. Taburcu olan genç anne ve 2 çocuğu kadın sığınma evine yerleştirildi. Cani kocaysa polis ekiplerince gözaltına alındı.

Genç kadın yetkililere seslenerek cani kocasının, kendilerini öldürmeden çocukları ve kendisinin kurtarılmasını istedi.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

mobil chat mobil sohbet